מאגר המידע

משמורת, הסדרי ראייה וקשר

עמוד הבית / אם ההורה שאינו משמורן הוא חולה נפש, האם ההורה המשמורן יכול להשיג שינוי בהסדרי הראיה, כך שילדם של בני הזוג לא ייאלץ לישון בביתו של ההורה שאינו משמורן? 

אם ההורה שאינו משמורן הוא חולה נפש, האם ההורה המשמורן יכול להשיג שינוי בהסדרי הראיה, כך שילדם של בני הזוג לא ייאלץ לישון בביתו של ההורה שאינו משמורן? 

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 12 אפריל, 2022

כן! ההורה המשמורן יכול לפנות לבית המשפט בבקשה לשנות את הסדרי הראיה, באופן שתבוטל הלינה של ילדם של בני הזוג בביתו של ההורה שאינו משמורן. כמו כן, אם הדבר נחוץ, ההורה המשמורן יכול לפנות לבית המשפט בבקשה לשנות את הסדרי הראיה, באופן שיבוטלו פגישות של ההורה שאינו משמורן עם ילדם של בני הזוג, המתקיימות ללא פיקוח של גורם טיפולי מוסמך. ברור שיהיה צורך להציג ראיות, שיהיה בהן כדי להוכיח כי ההורה שאינו משמורן הוא חולה נפש, וכי הקטין עלול להימצא בסכנה אם הסדרי הראיה הנוכחיים לא ישונו.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן