מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / אנחנו מתגוררים באנגליה. אשתי נסעה עם הבת שלנו לישראל, ובכל מיני תירוצים, היא דוחה שוב ושוב את מועד החזרה, וזאת למרות ששנת הלימודים התחילה והילדה מפסידה לימודים. אני חושד וחושש שכל התירוצים של אשתי, נועדו כדי להרוויח זמן, וכדי ליצור עובדות בשטח, ושהיא לא מתכוונת לחזור עם הילדה הביתה. האם התנהגותה של אשתי עלולה להיחשב כחטיפה עפ"י אמנת האג?

אנחנו מתגוררים באנגליה. אשתי נסעה עם הבת שלנו לישראל, ובכל מיני תירוצים, היא דוחה שוב ושוב את מועד החזרה, וזאת למרות ששנת הלימודים התחילה והילדה מפסידה לימודים. אני חושד וחושש שכל התירוצים של אשתי, נועדו כדי להרוויח זמן, וכדי ליצור עובדות בשטח, ושהיא לא מתכוונת לחזור עם הילדה הביתה. האם התנהגותה של אשתי עלולה להיחשב כחטיפה עפ"י אמנת האג?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 08 אפריל, 2022

כן!  עליך להזדרז ולהגיש תביעה נגד אשתך, עפ"י אמנת האג, שעוסקת בהחזרת ילדים חטופים. הישארות הקטינה בישראל  הינה שלא כדין, עפ"י אמנת האג (סעיף 3), ומהווה הפרה של הסכמה מפורשת, ביניכם.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן