מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / אנחנו מתגוררים בשטוקהולם, שוודיה. הגרוש שלי שהוא המשמורן של הילד שלנו, חטף את הבן שלנו לישראל. הוא טוען שאני הסכמתי למעבר הזה, וזה פשוט שקר גס. אני הגשתי נגדו תביעה עפ"י אמנת האג, בישראל. האם יש דרך שבה אוכל להגביר את הסיכויים שלי להצליח בתביעה?

אנחנו מתגוררים בשטוקהולם, שוודיה. הגרוש שלי שהוא המשמורן של הילד שלנו, חטף את הבן שלנו לישראל. הוא טוען שאני הסכמתי למעבר הזה, וזה פשוט שקר גס. אני הגשתי נגדו תביעה עפ"י אמנת האג, בישראל. האם יש דרך שבה אוכל להגביר את הסיכויים שלי להצליח בתביעה?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 29 מרץ, 2022

כן! עלייך לאסוף ראיות ברורות, (כמו למשל התכתבויות), לכך שאת לא הסכמה מלכתחילה, בשום פנים ואופן למעבר של הגרוש שלך עם הילד לישראל, וגם שלא השלמת, לאחר מעשה, עם המעבר לישראל, לאחר שהוא בוצע. כמו כן, את צריכה לאסוף מסמכים רשמיים ולא רישמיים (תיעוד על רישום לבי"ס, תיעוד רפואי, וכיוב'), שמעידים כי שוודיה, הינה מרכז חייו והמדינה שהיוותה את מקום מגוריו הרגיל של הבן שלכם, לפני אירוע החטיפה.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן