מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / אני אזרח בריטי שהתגרש מישראלית. גרושתי נסעה עם ילדיי לישראל ללא ידיעתי ואינה מוכנה להחזירם לאנגליה. הגשתי תביעה נגדה בישראל להחזרת ילדיי הקטינים עפ"י אמנת האג. היא טוענת כי היא היתה רשאית לנסוע עם הילדים, אולם הרשות המרכזית תמכה בעמדתי, הטוענת את ההיפך. האם יש ביכולתי לנקוט באמצעים נוספים להפרכת טענתה של אשתי לשעבר ולהוכחת טענתי כי היא הרחיקה את ילדינו מאנגליה שלא כדין?

אני אזרח בריטי שהתגרש מישראלית. גרושתי נסעה עם ילדיי לישראל ללא ידיעתי ואינה מוכנה להחזירם לאנגליה. הגשתי תביעה נגדה בישראל להחזרת ילדיי הקטינים עפ"י אמנת האג. היא טוענת כי היא היתה רשאית לנסוע עם הילדים, אולם הרשות המרכזית תמכה בעמדתי, הטוענת את ההיפך. האם יש ביכולתי לנקוט באמצעים נוספים להפרכת טענתה של אשתי לשעבר ולהוכחת טענתי כי היא הרחיקה את ילדינו מאנגליה שלא כדין?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 05 אפריל, 2022

כן! עלייך לבקש את רשות בית המשפט הדן בתיק להתיר הגשת חוות דעת מטעם מומחה לדיני משפחה באנגליה. ביהמ"ש יוכל לעשות שימוש בחוות הדעת על מנת לשקול וליתן החלטה לעניין טענותיך הספציפיות.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן