מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / אני אם משמורנית בישראל הגרושה מאביו הישראלי של בני הקטין. זה זמן מה שאני יוצאת עם גבר שהינו בעל עסק באנגליה. אם נינשא בעתיד, האם אוכל להגר עם ילדי לאנגליה גם אם אביו יתנגד לכך?

אני אם משמורנית בישראל הגרושה מאביו הישראלי של בני הקטין. זה זמן מה שאני יוצאת עם גבר שהינו בעל עסק באנגליה. אם נינשא בעתיד, האם אוכל להגר עם ילדי לאנגליה גם אם אביו יתנגד לכך?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 05 אפריל, 2022

 

לא באופן גורף אולם על פי רוב נישואין מחדש נחשבים טיעון מוצדק לתביעה למתן היתר הגירה לחו"ל. אם תגישי תביעה למתן היתר הגירה עם בנך הקטין לחו"ל, בטענה של נישואין מחדש עם אדם שמקור פרנסתו בחו"ל ושאינו יכול להתגורר ולהשתקע בקלות בישראל, יהיה לך סיכוי סביר להצליח בתביעתך. זאת, בהנחה ותסקירי מומחים מקצועיים (כמו למשל, פסיכולוג או פקידת סעד) ימליצו כי המעבר הינו לטובת הילד, בהתחשב בנסיבות המקרה.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן