מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / אני גרושה מישראלי ויש לנו ילד קטן משותף, שאני אמו המשמורנית. ברצוני לחזור להולנד מולדתי. אפשרויות התעסוקה והקריירה בהולנד טובות עבורי לאין ערוך מההישארות בישראל וכמו כן, אזכה שם לתמיכה ממשפחתי המתגוררת שם. אני מוכנה לחתום על הסכם עם בעלי לשעבר ולהעניק לו הסדרי ראייה נדיבים בישראל ובהולנד. מהם סיכויי לקבלת היתר להגר להולנד עם ילדי הקטן אם בעלי לשעבר מתנגד למעבר?

אני גרושה מישראלי ויש לנו ילד קטן משותף, שאני אמו המשמורנית. ברצוני לחזור להולנד מולדתי. אפשרויות התעסוקה והקריירה בהולנד טובות עבורי לאין ערוך מההישארות בישראל וכמו כן, אזכה שם לתמיכה ממשפחתי המתגוררת שם. אני מוכנה לחתום על הסכם עם בעלי לשעבר ולהעניק לו הסדרי ראייה נדיבים בישראל ובהולנד. מהם סיכויי לקבלת היתר להגר להולנד עם ילדי הקטן אם בעלי לשעבר מתנגד למעבר?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 05 אפריל, 2022

 

סיכויים טובים! תוכניותייך על פניו סבירות ביותר. מכיוון שילדך צעיר מגיל שש, בחוק בישראל מעניק לך עדיפות כהורה המשמורן, ולכן אם תגישי תביעת הגירה, כאשר הינך המטפלת העיקרית של ילדך ובעלת מסוגלות הורית סבירה, הרי שרוב הסיכויים הם שמומחה שביהמ"ש ימנה לעריכת תסקיר והמלצות בעניין ימליץ כי יוענק לך היתר להגר להולנד עם ילדך. יוער עם זאת, כי על ביהמ"ש להשתכנע כי ההגירה להולנד הינה הפתרון הטוב ביותר, בנסיבות העניין עבור ילדך ומנקודת מבטו שלו.

 


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן