מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / אשתי לשעבר מעוניינת להתגורר באירופה למשך מספר שנים מפני שקיבלה הצעת עבודה מפתה בחברה הבינלאומית בה היא מועסקת. היא אומרת שהיא תממן את נסיעותיה שלה ושל בתנו המשותפת לישראל כשיבקרו כאן מדי מספר חודשים. אני סירבתי חד משמעית להצעתה וניסיתי להניא אותה מכך. ברם, אני עדיין חושש שהיא תנסה לנקוט בהליכים משפטיים נגדי כדי להשיג היתר הגירה מבימ"ש. האם סיכוייה לקבל היתר מעין זה גבוהים?

אשתי לשעבר מעוניינת להתגורר באירופה למשך מספר שנים מפני שקיבלה הצעת עבודה מפתה בחברה הבינלאומית בה היא מועסקת. היא אומרת שהיא תממן את נסיעותיה שלה ושל בתנו המשותפת לישראל כשיבקרו כאן מדי מספר חודשים. אני סירבתי חד משמעית להצעתה וניסיתי להניא אותה מכך. ברם, אני עדיין חושש שהיא תנסה לנקוט בהליכים משפטיים נגדי כדי להשיג היתר הגירה מבימ"ש. האם סיכוייה לקבל היתר מעין זה גבוהים?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 05 אפריל, 2022

כן, אם ביהמ"ש יחליט לטובתה, הדבר יוכל לבטל כל התנגדות מצידך.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן