מאגר המידע

משמורת, הסדרי ראייה וקשר

עמוד הבית / בית המשפט קבע הסדרי ראיה ביני לבין ילדיי, אשר נמצאים במשמורתה של אמם. ואולם, כאשר אני נפגש עם ילדיי, אמם אינה מאפשרת לי לשהות במחיצתם ביחידות. היא מסיחה את דעתם ממני ומנסה לפתות אותם בכך שהיא מבטיחה להם הפתעות וממתקים. אני משתוקק לזמן איכות ולפרטיות עם ילדיי. האם יש באפשרותי לעשות משהו בנדון?

בית המשפט קבע הסדרי ראיה ביני לבין ילדיי, אשר נמצאים במשמורתה של אמם. ואולם, כאשר אני נפגש עם ילדיי, אמם אינה מאפשרת לי לשהות במחיצתם ביחידות. היא מסיחה את דעתם ממני ומנסה לפתות אותם בכך שהיא מבטיחה להם הפתעות וממתקים. אני משתוקק לזמן איכות ולפרטיות עם ילדיי. האם יש באפשרותי לעשות משהו בנדון?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 12 אפריל, 2022

 

כן! ניתן להגיש בקשה לבית המשפט, לאכיפת הסדרי הראיה שנקבעו, ולקיומם שלא בנוכחותה של האם. בית המשפט עשוי למנות מומחה מטעמו, שייתן חוות דעת והמלצות בנוגע להסדרי הראיה. חוות הדעת של המומחה והמלצותיו ינחו את בית המשפט. אם יהיה צורך בכך, בית המשפט יוכל לתת הוראות מפורשות, כגון: הצהרה מפורשת שלפיה האב יפגוש את הילדים שלא בנוכחותה של האם, ויהיה רשאי להוציא אותם מבית אמם במהלך קיום הסדרי הראיה.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן