מאגר המידע

משמורת, הסדרי ראייה וקשר

עמוד הבית / בני מתגורר עם אמו, כיוון שהמשמורת עליו נתונה לה. איננו נשואים. אני מעונין שבני יישאר ללון בביתי מדי פעם. אמו מתנגדת לכך. מה עלי לעשות כדי שבני ילון בביתי מדי פעם?

בני מתגורר עם אמו, כיוון שהמשמורת עליו נתונה לה. איננו נשואים. אני מעונין שבני יישאר ללון בביתי מדי פעם. אמו מתנגדת לכך. מה עלי לעשות כדי שבני ילון בביתי מדי פעם?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 12 אפריל, 2022

בתי משפט מכירים בזכותו של הורה שאינו משמורן, לארח בביתו את ילדו כולל לינה. בימ"ש יכול להורות על שינוי בהסדרי הראיה, על אף התנגדותו של ההורה המשמורן, כדי להשיג את התוצאה הזו. אב לא משמורן, שמעונין בכך שילדו ילון בביתו מדי פעם, צריך להגיש בקשה לבית המשפט, לשינוי הסדרי הראיה, באופן שיאפשר לינה של הילד בביתו. בית המשפט עשוי להורות על הגשת חוות דעת משלימה של עובד סוציאלי, או להיעזר בחוות הדעת האחרונה שנמצאת בתיק בית המשפט. אין זה משנה אם ההורים אינם נשואים וחיים בנפרד.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן