מאגר המידע

משמורת, הסדרי ראייה וקשר

עמוד הבית / בננו עבר גירושין קשים. לכלתנו לשעבר נתונה המשמורת על נכדינו, והיא מתעקשת שכל הפגישות שלנו עם נכדינו יתקיימו בביתה ובנוכחותה. אנחנו מעוניינים לארח אותם בביתנו, או לצאת איתם לבילוי, כפי שנהגנו לעשות לפני הגירושין, אך היא מסרבת לכך בתוקף. האם אנחנו זכאים להיפגש עם נכדינו שלא בנוכחות אמם?

בננו עבר גירושין קשים. לכלתנו לשעבר נתונה המשמורת על נכדינו, והיא מתעקשת שכל הפגישות שלנו עם נכדינו יתקיימו בביתה ובנוכחותה. אנחנו מעוניינים לארח אותם בביתנו, או לצאת איתם לבילוי, כפי שנהגנו לעשות לפני הגירושין, אך היא מסרבת לכך בתוקף. האם אנחנו זכאים להיפגש עם נכדינו שלא בנוכחות אמם?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 12 אפריל, 2022

 

 

כן! עם זאת, סבים וסבתות ייאלצו להגיש תביעה לקביעת הסדרי ראיה, אם כלתם לשעבר, אשר לה נתונה המשמורת על הנכדים, מסרבת להרשות להם להיפגש עם הנכדים, או מתעקשת להיות נוכחת בפגישות ביניהם, או מציבה תנאים מגבילים בלתי סבירים אחרים. בית המשפט יכול לקבוע הסדרי ראיה ואת אופן מימושם של הסדרי הראיה.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן