מאגר המידע

נישואין וגירושין

עמוד הבית / בעלי ואני מנהלים תביעת גירושין בבית הדין הרבני. אני מיוצגת על ידי טוען רבני. בכל פעם שאני נפגשת עמו לשיחה על דרכי פעולה ותגובה אפשריות בתיק, ישנן בינינו הסכמות והבנות, אולם כאשר אנו נכנסים לאולם הדיונים בבית המשפט, הוא מתעלם מכל מה שסיכמנו עליו לפני כן, ומשתיק אותי אם אני מנסה להתערב בדבריו ולכוון אותו חזרה לדברים עליהם הוסכם מראש בינינו. אני שוקלת להחליף ייצוג, אבל ברצוני להתלונן עליו בכל מקרה. האם תיפול תלונתי על אוזן קשבת?

בעלי ואני מנהלים תביעת גירושין בבית הדין הרבני. אני מיוצגת על ידי טוען רבני. בכל פעם שאני נפגשת עמו לשיחה על דרכי פעולה ותגובה אפשריות בתיק, ישנן בינינו הסכמות והבנות, אולם כאשר אנו נכנסים לאולם הדיונים בבית המשפט, הוא מתעלם מכל מה שסיכמנו עליו לפני כן, ומשתיק אותי אם אני מנסה להתערב בדבריו ולכוון אותו חזרה לדברים עליהם הוסכם מראש בינינו. אני שוקלת להחליף ייצוג, אבל ברצוני להתלונן עליו בכל מקרה. האם תיפול תלונתי על אוזן קשבת?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 11 אפריל, 2022

על פי כללי הטוענים הרבניים (סדרי דין בבית הדין המשמעתי), משנת 1999, ניתן להגיש קובלנה נגד טוען רבני. ובית הדין המשמעתי יחליט האם הקובלנה נגד הטוען הרבני הינה מוצדקת, ומהו הצעד המשמעתי, שיש לנקוט בו נגד אותו טוען רבני, אם בכלל.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן