מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / בעלי לשעבר מתגורר בדרום אפריקה. הוא נישא מחדש. אני חושדת כי הוא מתכנן לא להחזיר את בננו המשותף בתום ביקורו העתידי שם במהלך חופשתו. ידיד משותף בדרום אפריקה סיפר לי כי בעלי לשעבר נפגש כמה פעמים עם עו"ד המתמחה בענייני משפחה ובירר את סיכוייו לקבלת משמורת. האם אוכל לעשות משהו כדי למנוע זאת?

בעלי לשעבר מתגורר בדרום אפריקה. הוא נישא מחדש. אני חושדת כי הוא מתכנן לא להחזיר את בננו המשותף בתום ביקורו העתידי שם במהלך חופשתו. ידיד משותף בדרום אפריקה סיפר לי כי בעלי לשעבר נפגש כמה פעמים עם עו"ד המתמחה בענייני משפחה ובירר את סיכוייו לקבלת משמורת. האם אוכל לעשות משהו כדי למנוע זאת?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 05 אפריל, 2022

 

כן! עלייך לפנות לביהמ"ש ולבקש צו עיכוב יציאה מן הארץ נגד בנך, על מנת שלא יוכ לצאת את גבולות המדינה ולבקש כי בצו תותנה יציאת הבן בערבות גבוהה שיפקיד בעלך לשעבר. יהיה עלייך להמציא ראיה ברורה לחשש כי האב עלול לא להחזיר את הבן, כדי שצו עיכוב היציאה מן הארץ ביחס לבנך יישאר בתוקף.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן