מאגר המידע

הסכמים

עמוד הבית / גיליתי לאחרונה, שבעלי לשעבר הוליך אותי שולל והסתיר ממני כי שווי המניות שקיבל מן החברה בה הוא מועסק הינן בעלות ערך רב מכפי שהצהיר, זאת עקב מיזוג צפוי של החברה עם חברה אחרת, מידע אשר לא ידעתי אודותיו כאשר חתמתי אתו על הסכם גירושים, אשר כולל סעיף של העדר תביעות. האם יש לי סיכוי לקבל חלק מן הערך של המניות, בכל זאת?

גיליתי לאחרונה, שבעלי לשעבר הוליך אותי שולל והסתיר ממני כי שווי המניות שקיבל מן החברה בה הוא מועסק הינן בעלות ערך רב מכפי שהצהיר, זאת עקב מיזוג צפוי של החברה עם חברה אחרת, מידע אשר לא ידעתי אודותיו כאשר חתמתי אתו על הסכם גירושים, אשר כולל סעיף של העדר תביעות. האם יש לי סיכוי לקבל חלק מן הערך של המניות, בכל זאת?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 29 מרץ, 2022

כן! אמנם, בדרך כלל, בתי משפט אינם נוהגים לבטל ו"לפתוח" הסכמי גירושים, אך אם תצליחי להוכיח שבעלך לשעבר ידע על המיזוג הצפוי של החברה שלו, ועל עליית ערך המניות הצפוייה, משום כך, והסתיר זאת ממך ביודעין, וכי אילו היית יודעת על כך, היית נוהגת אחרת, בהסכם, כי אז, תוכלי להצליח בתביעה, ביחס למניות שערכן "קפץ", כתוצאה מהסתרת המידע.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן