מאגר המידע

חטיפת והגירת ילדים

עמוד הבית / הגשתי תביעה להחזרת ילדיי מישראל, אליה נחטפו, עפ"י אמנת האג. משפחתה של אשתי מאוד עשירה ואני בטוח כי הם ישכרו עבורה שירותי עורך דין מהשורה הראשונה בישראל. האם אני חלה עלי מגבלה כלשהי ביחס לזהות עורך הדין שאוכל לבחור לייצג אותי ישראל?

הגשתי תביעה להחזרת ילדיי מישראל, אליה נחטפו, עפ"י אמנת האג. משפחתה של אשתי מאוד עשירה ואני בטוח כי הם ישכרו עבורה שירותי עורך דין מהשורה הראשונה בישראל. האם אני חלה עלי מגבלה כלשהי ביחס לזהות עורך הדין שאוכל לבחור לייצג אותי ישראל?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 05 אפריל, 2022

לא. משרד המשפטים יכול למנות לך עורך דין בישראל ללא הוצאות, בהתאם למדינה המעורבת (ממנה נחטפו הילדים) וזכאותך לשירותים משפטיים מעין אלו. אולם, בידך האפשרות לבחור ולשכור, שירותי עורך דין המתמחה בתחום של תיקי אמנת האג, בישראל, באופן פרטי, ועל פי התנאים שיוסכמו ביניכם. עורך הדין שייבחר לייצג אותך בבית המשפט יכין בפועל את התביעה להחזרת ילדייך למדינה ממנה נחטפו, יגיש אותה לביהמ"ש המוסמך לדון בה בישראל, וינהל עבורך את התיק בביהמ"ש.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן