מאגר המידע

אלימות במשפחה

עמוד הבית / יועצת בית הספר של בתי דיווחה לי, כי היא חושדת כי בתי סובלת מהתעללות/ניצול מיני. לאחר שיחה עם בתי התברר לי כי הידוע בציבור שלי הטריד אותה מינית במספר הזדמנויות. בעימות מולו הוא הכחיש את הדבר, אך עזב את הדירה, זמן קצר לאחר מכן. לאחר עזיבתו, בתי החלה לגלות לי פרטים נוספים על מסכת ההתעללות המינית שעברה. ברצוני לוודא כי בן זוגי לשעבר יבוא על עונשו, לנוכח הניצול הציני שעשה באמון שרחשתי כלפיו ולנוכח מה שעולל לבתי. בכוונתי להגיש בעניין זה תלונה במשטרה. כיצד עלי לפעול?

יועצת בית הספר של בתי דיווחה לי, כי היא חושדת כי בתי סובלת מהתעללות/ניצול מיני. לאחר שיחה עם בתי התברר לי כי הידוע בציבור שלי הטריד אותה מינית במספר הזדמנויות. בעימות מולו הוא הכחיש את הדבר, אך עזב את הדירה, זמן קצר לאחר מכן. לאחר עזיבתו, בתי החלה לגלות לי פרטים נוספים על מסכת ההתעללות המינית שעברה. ברצוני לוודא כי בן זוגי לשעבר יבוא על עונשו, לנוכח הניצול הציני שעשה באמון שרחשתי כלפיו ולנוכח מה שעולל לבתי. בכוונתי להגיש בעניין זה תלונה במשטרה. כיצד עלי לפעול?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 14 אפריל, 2022

 

ידוע בציבור כמו בן זוג נשוי, נחשב "בן משפחה" עפ"י חוק העונשין (1977), לעניין עבירות מין כלפי קטין. אם יורשע, הוא עלול לקבל עונש בדומה להורה המורשע בעבירה זהה כלפי בנו/בתו.

יתר על כן, אם אשמתו תוכח, הרי שניתן יהיה להגיש נגדו תביעת נזיקין לפיצויים, על הנזק הנפשי שנגרם לילדה בגין מעשיו.

 

 

 


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן