מאגר המידע

משמורת, הסדרי ראייה וקשר

עמוד הבית / לאשתי נתונה משמורת זמנית על שני ילדינו. להורי היו מאז ומעולם יחסים קרובים ביותר עם הילדים, ומאז שאשתי עזבה את הבית, הורי והנכדים שלהם לא נפגשו. בית המשפט החליט לאחרונה שאני זכאי לראות את הילדים, אך ורק במרכז קשר, שמצוי באזור מגור'נו ומנוהל ע"י האגף לשרותי רווחה, בגלל היחסים המעורערים והאלימים שלי ושל אשתי. האם אפשרי שגרם הורי יראו את הילדים במרכז הקשר, כאשר אני הולך לשם כדי לפגוש אותם?

לאשתי נתונה משמורת זמנית על שני ילדינו. להורי היו מאז ומעולם יחסים קרובים ביותר עם הילדים, ומאז שאשתי עזבה את הבית, הורי והנכדים שלהם לא נפגשו. בית המשפט החליט לאחרונה שאני זכאי לראות את הילדים, אך ורק במרכז קשר, שמצוי באזור מגור'נו ומנוהל ע"י האגף לשרותי רווחה, בגלל היחסים המעורערים והאלימים שלי ושל אשתי. האם אפשרי שגרם הורי יראו את הילדים במרכז הקשר, כאשר אני הולך לשם כדי לפגוש אותם?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 12 אפריל, 2022

ייתכן שכן. הדבר תלוי בתנאים שנקבעו ע"י העובדים הסוציאליים ברשות המקומית, אשר תחת פיקוחם מתנהל מרכז הקשר. הפגישות נועדו לאפשר לילדים להיפגש עם ההורה שאינו משמורן, אך יש רשויות מקומיות שמתירות גם לבני משפחה אחרים להיות נוכחים בפגישות, אם ניתנה רשות מיוחדת מראש.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן