מאגר המידע

משמורת, הסדרי ראייה וקשר

עמוד הבית / בעלי לשעבר, מאז שהוא נישא מחדש, מסרב להיפגש עם הבת שלנו, בת ה- 11, ומבטל שוב שןב מפגשים איתה, שנקבעו בהסכם הגירושין שלנו, שנחתם ואושר בבית משפט. הילדה מאוד מעוניינת לקיים קשר עם אביה, והמצב מצער אותה מאוד. מה ביכולתי לעשות כדי שהוא יכבד את ההסכם?

בעלי לשעבר, מאז שהוא נישא מחדש, מסרב להיפגש עם הבת שלנו, בת ה- 11, ומבטל שוב שןב מפגשים איתה, שנקבעו בהסכם הגירושין שלנו, שנחתם ואושר בבית משפט. הילדה מאוד מעוניינת לקיים קשר עם אביה, והמצב מצער אותה מאוד. מה ביכולתי לעשות כדי שהוא יכבד את ההסכם?

מאת: דיאנה שאלתיאלפורסם בתאריך: 25 מרץ, 2022

אם עניין הסדר הביקורים בין הילדה לאביה מעוגן בהסכם שקיבל תוקף של פסק דין, את רשאית לפנות לבית המשפט, בבקשה להתערב, הואיל ובעלך לשעבר, למעשה, מיפר ומבזה את פסק הדין. את יכולה להגיש בקשה עפ"י פקודת ביזיון בית המשפט, ולבקש להטיל עליו קנס  על כל הפרה עתידית בעניין זה, או לחילופין להגיש תביעה לאכיפת הסכם, ולעתור במסגרתה להטלת סנקציה כספית על כל הפרה שכזאת שגורמת עוגמת נפש לילדה ומטילה עלייך הוצאות.


* אנו תקווה, כי אתר זה ישמש כלי עזר שימושי ויעיל, ויהווה "חבר לעת צרה", אולם, יחד עם זאת, ברצוננו להדגיש, כי המידע המופיע באתר אינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי ופרטני. למתן ייעוץ משפטי, ולתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו, על פי אמצעי הקשר המופיעים באתר.

דילוג לתוכן